Nieodpłatna pomoc prawna, nieodpłatne poradnictwo i mediacja

Grafika Nieodpłatna Pomoc Prawna, Nieodpłatne Poradnictwo Obywatelskie i Mediacja (link otworzy duże zdjęcie)

Informujemy, że z uwagi na zagrożenie epidemiologiczne działalność Punktów Nieodpłatnej Pomocy Prawnej, Nieodpłatnego Poradnictwa Obywatelskiego i Mediacji w zakresie konsultacji bezpośrednich zostaje  czasowo  wstrzymane. Nieodpłatne konsultacje i porady prawne w tym czasie nadal będą prowadzone w sposób zdalny, telefonicznie oraz za pomocą łączności elektronicznej.
Osoby zainteresowane uzyskaniem porady prawnej, tak jak dotychczas, powinny zgłosić to telefonicznie i uzgodnić możliwy termin pod numerem telefonu 783 660 200 od poniedziałku do piątku od godziny 7:30-15:00.

AW

pomoc_prawna_2020_pazdziernik_sredni_1.jpg