Inwestycja w miejscowości Stróża Kolonia w gminie Kraśnik

Przebudowa chodnika przy drodze powiatowej numer 2735L w miejscowości Stróża Kolonia w gminie Kra (link otworzy duże zdjęcie)

Zarząd Dróg Powiatowych w Kraśniku rozpoczął oczekiwane przez mieszkańców prace związane z przebudową chodnika przy drodze powiatowej numer 2735L w miejscowości Stróża Kolonia w gminie Kraśnik.
Chodnik znajdujący się w pasie drogowym zostanie kompleksowo przebudowany.
Inwestycje z cala pewnością podniosą zarówno walory estetyczne otoczenia i przede wszystkim bezpieczeństwo i komfort użytkowania przez mieszkańców.

Partnerem Powiatu Kraśnickiego jest Gmina Kraśnik, która dofinansuje inwestycję kwotą 35.000 złotych.
Informujemy, że w związku z tym w obrębie prac mogą pojawić się niewielkie utrudnienia w ruchu drogowym.

AW

Opublikowano: 21 października 2020 14:18