Testimonium Veritatis. 7 cnót według Papieża i Prymasa

Papież Jan Paweł II z ludźmi (link otworzy duże zdjęcie)

Już w najbliższy piątek 16 października w TVP1 o godz. 20:15 zostanie wyemitowane niezwykłe widowisko telewizyjne łączące elementy muzyczne, filmowe i teatralne, w całości zrealizowane w #Lubelskie! Data premiery jest nieprzypadkowa - 16 października obchodzimy rocznicę wyboru Karola Wojtyły na Papieża.

„Testimonium Veritatis. 7 cnót według Papieża i Prymasa” jest opowieścią o przyjaźni papieża Jana Pawła II i prymasa Stefana Wyszyńskiego. Filmowe inscenizacje, przeplatające się ze współczesnymi przebojami w wykonaniu gwiazd muzyki pop, przybliżają widzom chrześcijańską filozofię i idee, jakie przyświecały głównym bohaterom opowieści.

Zapraszamy do obejrzenia zwiastuna filmu
„Testimonium Veritatis. 7 cnót według Papieża i Prymasa”

AW

Opublikowano: 16 października 2020 09:36