Odbiór robót budowlanych zadania inwestycyjnego „Budowa boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkół Nr 3 w Kraśniku”

(link otworzy duże zdjęcie)

Andrzej Cieśla  – Wicestarosta Kraśnicki, Aneta Jabłońska-Ośka – Dyrektor Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku, Zbigniew Biały – Przedstawiciel Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku,  przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Kraśniku, a także kierownik budowy, przedstawiciel  Multisport Boiska Sportowe Sp. z o. o. dokonali odbioru robót budowlanych, których efektem jest wielofunkcyjne boisko sportowe.

Zadanie inwestycyjne „Budowa boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkół Nr 3 w Kraśniku”  powstało w ramach projektu pn. „ Budowa boiska wielofunkcyjnego, 2 kortów tenisowych, bieżni okrężnej długości 300 m z bieżnia prostą, skoczni do skoku w dal, skoczni do skoku wzwyż i rzutni do pchnięcia kulą przy Zespole Szkół Nr 3 w Kraśnik”.

W skład boiska wielofunkcyjnego o nawierzchni poliuretanowej wchodzą:

- boisko wielofunkcyjne z przeznaczeniem do rozgrywania dyscyplin sportowych, takich jak:   piłka ręczna, koszykówka, siatkówka,
 -dwa korty tenisa ziemnego,
 -bieżnia okrężna 4-torowea z bieżnią prostą,
 -skocznia do skoku w dal,
 -skocznia do skoku wzwyż,
 - rzutnia do pchnięcia kulą.

Nowo utworzony zespół sportowy jest w pełni dostępny dla osób niepełnosprawnych, dojście
dla osób poruszających sie na wózkach inwalidzkich na tereny sportowe zapewnione jest od strony ul. Słowackiego poprzez układ chodników oraz odpowiednie ukształtowanie terenu.

Inwestycja powstała dzięki dofinansowaniu  z Ministerstwa Sportu ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej (FRKF) w ramach programu „ Sportowa Polska – Program rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej – Edycja 2019”  powstanie boisko wielofunkcyjne.

Boiska będą ogólnodostępne, dzięki czemu poza lekcjami w-f, czy zajęciami pozalekcyjnymi korzystać z niech będą mogli wszyscy chętni mieszkańcy powiatu.
Wykonawcą inwestycji była firma Multisport.

AW

Opublikowano: 15 października 2020 13:02

Odbór rót budowlanych zadania inwestycyjnego „Budowa boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkół Nr 3 w Kraśniku”

Zatrzymaj banner przewijany