Dziś obchodzimy Dzień Ratownictwa Medycznego

Grafika Dzień Ratownictwa Medycznego (link otworzy duże zdjęcie)

Szanowni Państwo z okazji Dnia Ratownictwa Medycznego  przypadającego  na  dzień  13  października, wszystkim Ratownikom Medycznym, Lekarzom i Pielęgniarkom oraz Dyspozytorom Medycznym, a także wszystkim, którzy w swej pracy uznają za najwyższą wartość życie drugiego człowieka, niosąc pomoc każdemu kto tego potrzebuje, pragniemy złożyć najlepsze życzenia i wyrazy wdzięczności.

Pełnienie  służby w ratownictwie medycznym to bardzo szlachetna misja, która wiąże się z odwagą i dbałością o najwyższe standardy wykonywania tego trudnego zawodu.
Służenie zdrowiu to zadanie wymagające nie tylko profesjonalizmu, ale również wielkiego serca oraz empatii.

Praca, którą codziennie Państwo wykonujecie jest wyjątkowa, ratujecie najcenniejszy dar jakim jest ludzkie życie i  zdrowie. Udzielacie Państwo pomocy w nagłych stanach zagrożenia, pracując w trudnych i wymagających warunkach.

Życzymy, aby Państwa codzienny trud i wysiłek był doceniany, a praca budziła dumę i satysfakcję, której źródłem jest świadomość pomagania ludziom w dramatycznych dla nich momentach życia,  a także  wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

AW

Opublikowano: 13 października 2020 09:46