Wnioski na dofinansowanie wydarzeń promocyjnych, kulturalnych i turystycznych już dostępne

herb Powiatu Kraśnickiego (link otworzy duże zdjęcie)

Informujemy, że do 30 września 2020 roku można składać wnioski o współorganizację imprez z zakresu promocji, kultury, turystyki i promocji zdrowia o charakterze ponadgminnym do projektu budżetu Powiatu Kraśnickiego na 2021 rok.

Stosowny formularz dostępny jest w załączniku.
Szczegółowe informacje w sprawie warunków otrzymania środków finansowych na organizację imprez można uzyskać w Wydziale Promocji Starostwa Powiatowego w Kraśniku, Al. Niepodległości 20, tel.: 81 826 18 00, 81 826 17 92.

Opublikowano: 18 września 2020 13:05

Załączniki: