Pożegnanie lata w Domu Pomocy Społecznej w Kraśniku

Katarzyna Skorupa Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Kraśniku, Wicestarosta Kraśnicki Andrzej Cie (link otworzy duże zdjęcie)

Z racji zbliżającego się kalendarzowego końca lata Dom Pomocy Społecznej w Kraśniku zorganizował festyn „Pożegnanie Lata”.

Celem imprezy była integracja osób starszych i niepełnosprawnych ze środowiskiem lokalnym oraz przełamywanie barier pokoleniowych.

Tego typu coroczne spotkania pozwalają na wymianę doświadczeń oraz spostrzeżeń dotyczących zagadnień z zakresu opieki i pomocy społecznej, a także pracy z osobami starszymi i niepełnosprawnymi.Był to również doskonały moment na wspólne i miłe spędzenie czasu.

Spotkanie rozpoczęła dyrektor placówki Katarzyna Skorupa, która przedstawiła przesłanie imprezy i przywitała zaproszonych gości, Wicestarostę Kraśnickiego Andrzeja Cieślę i członka Zarządu Powiatu w Kraśniku Romana Bijaka. We wspólnym świętowaniu wzięli udział pracownicy oraz podopieczni Domu Pomocy Społecznej w Kraśniku.

AW

Opublikowano: 16 września 2020 14:00