Długo oczekiwana inwestycja w Gminie Urzędów

(link otworzy duże zdjęcie)

Z inicjatywy Starosty Kraśnickiego Andrzeja Rolli i Radnego Rady Powiatu w Kraśniku Tadeusza Dziurdy rozpoczęta została długo wyczekiwana inwestycja w gminie Urzędów, a mianowicie budowa chodnika wraz ze zjazdami przy drodze powiatowej numer 2701L na odcinku Zakościelne-Skorczyce-Popkowice. Chodnik zostanie wybudowany na dwóch odcinkach od Zakościelnego w kierunku Skorczyc oraz od Popkowic w kierunku Skorczyc. Na realizację tej inwestycji mieszkańcy czekali około 20 lat. Zadanie będzie zrealizowane pod koniec listopada 2020 roku.

AW

Opublikowano: 15 września 2020 15:47