Krajobraz z Powiatu Kraśnickiego

Starosta Kraśnicki Andrzej Rolla wręcza nagrodę uczestniczce konkursu fotograficznego . (link otworzy duże zdjęcie)

14 września w Ośrodku Kultury w Urzędowie odbył się wernisaż wystawy fotograficznej „Krajobraz z Powiatu Kraśnickiego”.

Komisja Konkursowa w składzie Piotr Kosmala – przewodniczący – fotograf, Justyna Cieślicka – Urząd Miejski w Urzędowie –promocja, Andrzej Gotner - Wydział Promocji Starostwa Powiatowego w Kraśniku przyznała następujące miejsca:

I miejsce-   Mateusz Zgardziński za pracę pod tytułem "Annopol – brama Lubelszczyzny".
II miejsce-  Edyta Lipiec za pracę pod tytułem "Sierpniowy wschód słońca".
III miejsce- Małgorzata Pęcak za pracę pod tytułem "Skorczyce".
IV miejsce-  Grzegorz Wójcik za pracę pod tytułem "Droga o świcie -Bęczyn".
V miejsce-   Natalia Dwornikiewicz za pracę pod tytułem "Senna świątynia".

Wyróżnienia otrzymali:
Grzegorz Jankowski za pracę pod tytułem "Rzut oka na rozlewisko rzeki Wyżnica".
Grzegorz Żak za pracę pod tytułem "Stróża".
Olimpia Koziej-Kula za pracę pod tytułem "Staw na Wólce Gościeradowskiej".

W głosowaniu on-line „nagrodę publiczności” otrzymała Agata Garas za pracę "Wenus i Mars pod chmurką”.

Nagrody wręczyli Starosta Kraśnicki Andrzej Rolla i Burmistrz Urzędowa Paweł Dąbrowski.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali upominki ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Kraśniku i Urząd Miejski w Urzędowie.

fot. Lech Dudziński i Robert Olender

AW