10-lecie Orkiestry Dętej z Szastarki

Członek Zarządu Powiatu w Kraśniku wręcza kwiaty księdzu Andrzejowi Arbaczewskiemu. (link otworzy duże zdjęcie)

W niedzielę 13 września w kościele pod wezwaniem Świętego Maksymiliana Marii Kolbe w Szastarce swój Jubileusz obchodziła Parafialna Orkiestra Dęta z Szastarki. Obchodzony Jubileusz członkowie orkiestry świętowali wspólnie z zaproszonymi na uroczystość gośćmi oraz lokalną społecznością.

Kapelmistrzem Parafialnej Orkiestry Dętej z Szastarki jest Wojciech Durak. Orkiestra posiada bogaty repertuar pieśni kościelnych, patriotycznych i rozrywkowych. Opiekunem jest proboszcz ksiądz Andrzej Arbaczewski.

Gratulacje oraz najlepsze życzenia z okazji jubileuszu 10-lecia istnienia Orkiestry Dętej z Szastarki w imieniu Starosty Kraśnickiego Andrzeja Rolli złożył członek Zarządu Powiatu w Kraśniku Roman Bijak.

fot. Gmina Szastarka

AW