Bitwa o niepodległość

Grafika - Okładka singla Battle for Independence zespołu Kingdom of Rock (link otworzy duże zdjęcie)

15 sierpnia odbędzie się premiera teledysku utworu "Battle for Independence" lubelskiej grupy Kingdom of Rock. Do prac nad teledyskiem swoją cegiełkę dołożyło również Starostwo Powiatowe w Kraśniku.

Data nie jest przypadkowa, gdyż dokładnie w tym dniu przypada jakże ważne święto dla naszej Ojczyzny – 100-tna rocznica Bitwy Warszawskiej 1920. Będzie spora dawka historii, mocne bitewne riffy oraz piękny tekst opisujący losy naszych pradziadków, którzy wywalczyli nam niepodległość. - pisze na profilu facebookowym zespołu Łukasz Bożek, pomysłodawca projektu.

Gorąco zachęcamy do wysłuchania i obejrzenia materiału.

Opublikowano: 14 sierpnia 2020 13:38

Zatrzymaj banner przewijany