Strategia marki Roztocze "Roztocze- tutaj naturalnie odpoczywam”

Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski, Marszałek Województwa Podkarpackiego Wł (link otworzy duże zdjęcie)

Województwo lubelskie i podkarpackie mają wspólnie pracować nad potencjałem turystycznym, jaki posiada Roztocze. Jest to dalszy etap współpracy obu województw po tym, jak Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski i Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl podpisali deklarację na rzecz wzmocnienia spójności oraz zrównoważonego rozwoju obu Regionów. Obopólna współpraca została rozpoczęta już w maju tego roku na posiedzeniu zarządów.

W dniu dzisiejszym 29 lipca w Tomaszowie Lubelskim w auli Centrum Edukacyjno-Kongresowego Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II odbyła się konferencja inauguracyjna rozpoczęcia prac nad Strategią marki Roztocze- "Roztocze- tutaj naturalnie odpoczywam”.

W spotkaniu udział wzięli Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski, Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl, Wicemarszałek Województwa Lubelskiego Michał Mulawa, Burmistrz Miasta Tomaszów Lubelski Wojciech Żukowski, Starosta Kraśnicki Andrzej Rolla, Burmistrz Urzędowa Paweł Dąbrowski,  Przedstawiciele Lubelskiej i Podkarpackiej Organizacji Turystycznej.
Podczas konferencji zaprezentowano inicjatywę koncepcji i wdrożenia zasad funkcjonowania marki turystycznej „Roztocze” obejmującej swoim zasięgiem województwo lubelskie i podkarpackie.

Projekt został przygotowany przez Lubelską Regionalną Organizację Turystyczną i uzyskał dofinansowanie w ramach konkursu Ministerstwa Rozwoju na wsparcie rozwoju turystyki w Polsce.

fot. UMWL

AW

Opublikowano: 29 lipca 2020 12:57

Strategia marki Roztocze "Roztocze- tutaj naturalnie odpoczywam”