"DOTACJE DLA ROLNICTWA" - bezpłatne szkolenie online

(link otworzy duże zdjęcie)

Wiceminister Artur Soboń oraz Starosta Kraśnicki Andrzej Rolla serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w bezpłatnym szkoleniu online zatytułowanym „DOTACJE DLA ROLNICTWA”, które odbędzie się w środę 8 lipca o godzinie 12.00 w sali konferencyjnej Zespołu Szkół Nr 3 w Kraśniku.

Zaplanowany krajowy webinar jest jednym z elementów programu, mającego na celu modernizację i restrukturyzację małych gospodarstw oraz przedstawienie możliwości ich dofinansowania. Szkolenie skierowane jest głównie do młodych rolników, którzy zostaną zaznajomieni z możliwościami dofinansowania, formami wsparcia w postaci premii oraz inwestycjami odtwarzającymi potencjał produkcji rolnej.
Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w edycji programu skierowanej do mieszkańców Powiatu Kraśnickiego i całego Województwa Lubelskiego.

Poniżej link aktywujący do szkolenia w aplikacji ZOOM, który będzie aktywny dopiero w dniu szkolenia:

AG

Opublikowano: 07 lipca 2020 10:41