Mija termin rekrutacji do szkół ponadpodstawowych

Grafika - Jaką szkołę wybrać? czyli oferta edukacyjna Powiatu Kraśnickiego. (link otworzy duże zdjęcie)

10 lipca mija termin składania dokumentów rekrutacyjnych do szkół ponadpodstawowych. Zostało niewiele czasu na podjęcie decyzji, dlatego wszystkim niezdecydowanym przypominamy o możliwości skorzystania z bogatej oferty szkół na terenie Powiatu Kraśnickiego.

- Absolwenci szkół podstawowych stają przed pierwszym ważnym wyborem - wyborem dalszej drogi kształcenia. - mówi Starosta Kraśnicki Andrzej Rolla. - Ważne jest, aby był to wybór realizujący marzenia, przygotowujący do budowania kariery zawodowej.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z OFERTĄ szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Kraśnicki.

- Drodzy uczniowie. Mamy nadzieję, że powyższe informacje okażą się pomocne i ułatwią wybór szkoły zgodny z Waszymi oczekiwaniami. - dodaje Starosta Kraśnicki.

Opublikowano: 06 lipca 2020 13:04

Zatrzymaj banner przewijany