Most w Zakrzówku zostanie przebudowany

Przedstawiciele Zarządu Powiatu, Spółki DURA i Zarządu Dróg Powiatowych w Kraśniku podczas pod (link otworzy duże zdjęcie)

W czwartek 2 lipca podpisano umowę na realizację kolejnego już zadania inwestycyjnego na drogach Powiatu Kraśnickiego. Zadanie dotyczy przebudowy mostu w ciągu drogi powiatowej nr 2289L w miejscowości Zakrzówek. Realizacja inwestycji planowana jest jeszcze w tym roku.

Powiat Kraśnicki otrzymał dofinansowanie, w kwocie ponad milion złotych ze środków rezerwy subwencji ogólnej, przyznane przez Ministerstwo Infrastruktury. W drodze przetargu wyłoniono wykonawcę, którym będzie firma DURA Sp. z o.o. z Lublina. Projekt inwestycji przygotował Zarząd Dróg Powiatowych w Kraśniku.

Umowa przetargowa została podpisana podczas oficjalnego spotkania, w którym udział wzięli: Andrzej Cieśla Wicestarosta Kraśnicki, Iwona Szymańska Skarbnik Powiatu, Adam Bartczuk Prezes Zarządu Spółki DURA, Marta Gajewska Dyrektor i Michał Kondracki Wicedyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Kraśniku.

Opublikowano: 03 lipca 2020 16:00

Zatrzymaj banner przewijany