Kraśnicki - malinowy powiat!

Zakończenie roku szkolnego

 (link otworzy duże zdjęcie)

„Wiedza - to majątek, którego złodziej nie ukradnie,
ale i którego w spadku się nie otrzymuje”.
                Władysław Grzeszczyk


Drodzy Uczniowie! Dyrektorzy, Pedagodzy, Pracownicy szkół i placówek oświatowo – wychowawczych prowadzonych przez Powiat Kraśnicki, Szanowni Rodzice!

   Kolejny rok nauki minął. Okres ten był czasem wytężonej pracy i pozwolił na zdobycie wiedzy, sukcesów, doświadczenia oraz nowych umiejętności. Nie był on łatwy z uwagi na wprowadzony w marcu 2020 roku stan epidemii na terenie kraju, wstrzymanie nauki w szkołach i problemy, które pojawiły się w związku z nową rzeczywistością. Nauczanie zdalne było dla wszystkich bardzo dużym wyzwaniem, jednak zarówno Grono Pedagogiczne, jak i Wy, drodzy Uczniowie, zdaliście ten „egzamin” bardzo dobrze.


   W tym roku nie ma tradycyjnej akademii na zakończenie roku szkolnego, ale tradycyjnie już od dziś, po odbiorze świadectw, zaczynają się wakacje.
   Drodzy Uczniowie! Wykorzystajcie ten w pełni zasłużony wolny czas na wypoczynek przed dalszą wędrówką nowymi ścieżkami edukacji. Życzę Wam udanych i bezpiecznych wakacji, pełnych radości i swobody. Bądźcie jednak rozważni, abyśmy wszyscy mogli od września spotkać się w murach tej szkoły.
  Dyrekcji i Nauczycielom składam wyrazy uznania i wdzięczność za trud oraz wysiłek poniesione w należytą edukację i wychowanie młodzieży, zaś Rodzicom – wyrazy szacunku i gorące podziękowania za wspieranie tych działań.
  Wszystkim Państwu życzę mile spędzonych wakacji oraz wielu wspaniałych wspomnień.

 

                                                                                                 Z wyrazami szacunku
                                                                                                    Andrzej Rolla

                                                                                                     Starosta Kraśnicki

 


Kraśnik, 26 czerwca 2020 r.

 

 

AW

Opublikowano: 26 czerwca 2020 07:20

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 296

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Powiatu Kraśnickiego" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zatrzymaj banner przewijany