Na realizację operacji „Promocja maliny jako regionalnego produktu” zostało przyznane ponad 51 tysięcy złotych

(link otworzy duże zdjęcie)

23 czerwca w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubelskiego w Lublinie władze powiatu Starosta Kraśnicki Andrzej Rolla i Wicestarosta Kraśnicki Andrzej Cieśla podpisali z Marszałkiem Województwa Lubelskiego Jarosławem Stawiarskim i Członkiem Zarządu Województwa Lubelskiego Zdzisławem Szwedem umowę na realizację operacji w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich. Plan operacyjny na lata 2020-2021.

Operacja „Promocja maliny jako regionalnego produktu” została przyjęta do realizacji.
Środki przyznane na realizację operacji wynoszą 51 110,00 tysięcy złotych.

AW

Opublikowano: 24 czerwca 2020 12:00