Dodatkowe środki ochrony osobistej dla Domów Pomocy Społecznej

Środki ochrony osobistej (link otworzy duże zdjęcie)

Do Starostwa Powiatowego w Kraśniku dotarł już transport środków ochrony osobistej tj. fartuchy ochronne i czepki wielokrotnego użytku z Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Lublinie.

Środki zostały pozyskane w ramach projektu pn. „Liderzy kooperacji” realizowanego przez Regionalny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lublinie w ramach Osi Priorytetowej II  Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji Działanie 2.5 . Skuteczna pomoc społeczna, Programu Operacyjnego Wiedza, Edukacja, Rozwój 2014-2020.

Trafią one w najbliższym czasie do Domów Pomocy Społecznej na terenie Powiatu Kraśnickiego:

Dom Pomocy Społecznej w Kraśniku
84 szt fartuchów ochronnych