Dzień Działacza Kultury

(link otworzy duże zdjęcie)

"Ludzie kultury stoją na straży najbardziej autentycznego dziedzictwa ludzkości i tworzą przyszłość narodów.
W ich rękach znajduje się cywilizacja."
Św. Jan Paweł II

Z okazji przypadającego 29 maja 2020 r. Dnia Działacza Kultury składam najlepsze życzenia wszystkim Pracownikom Instytucji Kultury oraz twórcom i animatorom życia kulturalnego w Powiecie Kraśnickim.
Pragnę Państwu serdecznie podziękować za codzienne działania w krzewieniu lokalnych tradycji i upowszechnianiu kultury.
    Kultura stanowi bardzo ważną sferę działalności człowieka, wzbogaca osobowość, rozwija wrażliwość, daje szansę na realizowanie swoich pasji.
W tym wyjątkowym dniu życzę Państwu wiary, wytrwałości i siły, wielu sukcesów, satysfakcji płynącej z wykonywanej pracy oraz powodzenia w realizacji zamierzeń.

Starosta Kraśnicki
                                                                                                          Andrzej Rolla