Kolejna umowa na drogi podpisana

Na zdjęciu od lewej Z-ca Dyrektora Zarządu Dróg Powiatowych Michał Kondracki,Dyrektor Zarządu Dróg (link otworzy duże zdjęcie)

W dniu dzisiejszym 28 maja br. została podpisana umowa na realizację ważnego dla mieszkańców powiatu kraśnickiego odcinka drogi powiatowej nr 2718L Trzydnik - Potoczek od km 0+050,00 do km 7+500,00.

Przetarg został przygotowany i rozstrzygnięty przez Zarząd Dróg Powiatowych w Kraśniku, a wykonawcą który kompleksowo przebuduje odcinek drogi jest Konsorcjum firm- PBI Infrastruktura S.A. oraz PBI WMB Sp. z o.o.

Umowę podpisali Mieczysław Wilk- Wiceprezes PBI Infrastruktura oraz Starosta Kraśnicki Andrzej Rolla, Wicestarosta Kraśnicki Andrzej Cieśla, Skarbnik Powiatu Iwona Szymańska.
W spotkaniu uczestniczył również Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych Marta Gajewska, Z-ca Dyrektora Zarządu Dróg Powiatowych Michał Kondracki.

Powiat Kraśnicki otrzymał dofinansowanie ze środków rządowych z Funduszu Dróg Samorządowych w wysokości 50% wartości inwestycji. Partnerem powiatu w realizacji inwestycji jest Gmina Trzydnik Duży.

Koszt całej inwestycji to 2.949.292, 01 zł.

AW

Opublikowano: 28 maja 2020 08:34