Ruszył kolejny nabór wniosków na usuwanie azbestu

Grafika usuwamy bezpłatnie azbest (link otworzy duże zdjęcie)

Szanowni Państwo, informujemy o rozpoczęciu IV naboru Zgłoszeń lokalizacji na usuwanie wyrobów zawierających azbest.

Osoby, które chcą w ramach projektu uzyskać demontaż eternitu z dachu, najpóźniej do 3 lipca br. powinny zgłosić we właściwym Wydziale architektoniczno-budowlanym Starostwa Powiatowego w Kraśniku prace budowlane polegające na wymianie pokrycia dachowego lub zgłosić rozbiórkę budynku.

W pierwszej kolejności wykonawcy będą realizowali prace u osób, które złożyły wnioski w ramach poprzednich naborów, włączając osoby z następnych naborów.

Wszystkie dokumenty tj.
-Regulamin dobrowolnego uczestnictwa w projekcie
-Zgłoszenie lokalizacji
-Oświadczenie o braku sprzeciwu