Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Lublinie przeznaczył środki na zwalczanie skutków wystąpienia COVID-19

Na zdjęciu Starosta Kraśnicki Andrzej Rolla (link otworzy duże zdjęcie)

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Lublinie przeznaczył ponad 356 tysięcy złotych na zwalczanie skutków wystąpienia COVID-19 w Lubelskiem. Domy Pomocy Społecznej z całego województwa otrzymają maseczki wielorazowe, rękawiczki nitrylowe oraz preparat do dezynfekcji.

Do Starostwo Powiatowe w Kraśniku dotarł już transport środków ochrony osobistej tj. rękawiczki, maseczki i płyny antybakteryjne. Te środki trafią w najbliższym czasie do Domów Pomocy Społecznej na terenie Powiatu Kraśnickiego. Do Domu Pomocy Społecznej POPKOWICE: 2400 szt. maseczek, 4300 szt. rękawiczek, 165L preparatu antybakteryjnego. Dom Pomocy Społecznej KRAŚNIK otrzyma 1040 szt. maseczek, 2000 szt. rękawiczek, 70 L preparatu antybakteryjnego, a Dom Pomocy Społecznej GOŚCIERADÓW- 1080 szt maseczek, 2000 szt. rękawiczek i 75 L preparatu antybakteryjnego.

AW

Opublikowano: 26 maja 2020 08:42