Kraśnicki - malinowy powiat!

15 maja obchodzimy Międzynarodowy Dzień Rodzin

 (link otworzy duże zdjęcie)

"Rodzina jest sobą, jeżeli buduje się na takich odniesieniach, na wzajemnym zaufaniu, na zawierzeniu wzajemnym. Tylko na takim fundamencie można też budować proces wychowania, który stanowi podstawowy cel rodziny i jej pierwszorzędne zadanie". 

Św. Jan Paweł II

Międzynarodowy Dzień Rodzin ma na celu zwrócenie uwagę na problemy, z jakimi boryka się rodzina, przypomnieć o tym, że to podstawowa grupa społeczna, od której wiele zależy i której należy się wiele uwagi. O rodzinie powinniśmy pamiętać My, którzy jesteśmy jej częścią. Dziś warto więc uciec od zgiełku codzienności i spędzić czas z tymi, którzy są dla nas najważniejsi.


Z okazji Międzynarodowego Dnia Rodzin życzymy wszystkim rodzinom jak najwięcej miłości, wzajemnej bliskości, tolerancji oraz zrozumienia. Życzymy dużo wspólnie spędznego czasu, który pozwala budować nierozerwalne i najcenniejsze z ludzkich więzi - więzi rodzinne.

AW

Opublikowano: 15 maja 2020 12:22

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 241

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Powiatu Kraśnickiego" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zatrzymaj banner przewijany