Lubelskie Innowacje. 30 lat samorządności. 20 lat województwa – multimedialna prezentacja

Lubelskie innowacje grafika (link otworzy duże zdjęcie)

Zapraszamy do obejrzenia multimedialnej prezentacji i albumu pt. „Lubelskie innowacje. 30 lat samorządności, 20 lat województwa”. Publikacja pokazuje to, co najpiękniejsze w województwie lubelskim – przyrodę, zabytki, krzewienie kultury i tradycji.

Multimedialna prezentacja oraz album „Lubelskie Innowacje. 30 lat samorządności. 20 lat województwa.” dostępne na stronie www.polskamultimedialna.pl

AW

01_sredni.jpg