8 maja Dzień Bibliotekarza i Bibliotek

Grafika Dzień Bibliotekarza i Bibliotek (link otworzy duże zdjęcie)

„Biblioteka jest instytucją, która sama swoim istnieniem
świadczy o rozwoju kultury ...”

Dyrektorzy, Pracownicy
                                                           Bibliotek Powiatu Kraśnickiego

W dniu dzisiejszym obchodzony jest Dzień Bibliotekarza i Bibliotek. Niestety nie mogę osobiście złożyć Państwu serdecznych życzeń i podziękowań z tej okazji z uwagi na ogłoszony stan epidemii na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej. Jednocześnie doceniam Wasze zaangażowanie w wypełnianiu tej jakże pięknej misji w zakresie upowszechniania czytelnictwa wśród mieszkańców naszego powiatu.

Państwa praca przyczynia się do systematycznego rozwoju i wzmacniania pozytywnego wizerunku bibliotek oraz poszanowania dla słowa drukowanego.

W dniu Waszego święta życzę wszystkim pracownikom bibliotek wielu satysfakcji w życiu osobistym i zawodowym, poczucia spełnienia się w pracy, ciekawych pomysłów oraz energii w krzewieniu kultury, a także coraz większej rzeszy czytelników odwiedzających Państwa biblioteki.

Starosta Kraśnicki

Andrzej Rolla