Kraśnicki - malinowy powiat!

On-line wystawa fotografii „Carnevale di Venezia" Pani Grażyny Hankiewicz

Zdjęcie z wystawy „Carnevale di Venezia Grażyny Hankiewicz (link otworzy duże zdjęcie)

Serdecznie zapraszamy do zwiedzenia on-line wystawy fotografii „Carnevale di Venezia" Pani Grażyny Hankiewicz w Galerii Jednej Ściany w GDK w Zakrzówku.

Będą Państwo mogli na chwilę przenieść się do rozświetlonej, pulsującej barwami, ruchem i tańcem Wenecji podczas największego jej święta – karnawału.

Wystawę można zwiedzać na profilu facebook Gminnego Domu Kultury w Zakrzówku

lub na stronie internetowej Gminnego Domu Kultury w Zakrzówku

Grażyna Hankiewicz uprawia głównie fotografię społeczną, ale nie stroni od fotografii przyrodniczej oraz reporterskiej. Ma na swoim koncie kilka wystaw indywidualnych. Brała także udział w kilkudziesięciu wystawach zbiorowych zarówno w Polsce jak i za granicą. Jest kilkukrotną laureatką przeglądów i konkursów artystycznych w dziedzinie fotografii. Jej zdjęcia prezentowane były w wydawnictwach albumowych, kalendarzach oraz folderach.
jest członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Plastyków, Grupy Twórczej Motycz, Radzyńskiego Klubu Fotograficznego KLATKA.

Wystawa zrealizowana przy pomocy finansowej Starostwa Powiatowego w Kraśniku.

AW

Opublikowano: 05 maja 2020 12:17

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 118

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Powiatu Kraśnickiego" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zatrzymaj banner przewijany