Niepodległa #mojaflaga - Wywieś flagę!

Grafika Wywieś Flagę (link otworzy duże zdjęcie)

2 maja przypada dzień Flagi RP. Uczcijmy go, wywieszając Biało-Czerwoną Flagę, która jest symbolem wspólnoty i nadziei.

Biuro Programu „Niepodległa” już po raz kolejny zaprasza do akcji #mojaflaga organizowanej z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej.

Aby wziąć udział w akcji wystarczy wywiesić biało-czerwoną flagę przed domem, na balkonie czy w miejscu pracy.

Pokażmy, że pozostając w domach, aktywnie możemy włączyć się w świętowanie i że w tych trudnych czasach potrafimy się jednoczyć oraz solidarnie okazać nasz patriotyzm.

Zachęcamy do sfotografowania wywieszonej flagi i udostępnienia jej w mediach społecznościowych z hasztagiem #mojaflaga.
Świętujmy razem!

fot. www.niepodlegla.gov.pl