Zarząd Powiatu Kraśnickiego przekazał wsparcie ze środków zarządzania kryzysowego na zakup maseczek ochronnych dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Kraśniku

Na zdjęciu pudła z maseczkami ochronnymi. (link otworzy duże zdjęcie)

Zarząd Powiatu Kraśnickiego w drodze porozumienia przekazał wsparcie w kwocie 24 600 złotych ze środków zarządzania kryzysowego, na zakup 5000 maseczek ochronnych dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Kraśniku. Dziękujemy całemu personelowi medycznemu za Wasza ciężką pracę na rzecz ochrony zdrowia naszych mieszkańców.

Opublikowano: 09 kwietnia 2020 08:26

Zatrzymaj banner przewijany