Pierwszy potwierdzony przypadek zakażenia koronawirusem w Kraśniku, a na terenie Powiatu Kraśnickiego jest to już trzeci przypadek.

(link otworzy duże zdjęcie)

W dniu dzisiejszym 2 kwietnia br. potwierdzony został pierwszy przypadek w mieście Kraśnik zakażenia koronawirusem, a na terenie Powiatu Kraśnickiego jest to już trzeci przypadek.

To od odpowiedzialnej postawy nas wszystkich zależy skuteczność kroków podjętych w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się tego zagrożenia. W poczuciu odpowiedzialności za zdrowie własne i swoich bliskich, jak również mając na względzie dobro innych osób zostańmy w domu.

Opublikowano: 02 kwietnia 2020 20:51

Zatrzymaj banner przewijany