Koronawirus w Polsce - Rząd wprowadza nowe obostrzenia

Grafika - Komunikat Kancelarii Prezesa Rady Ministrów (link otworzy duże zdjęcie)

Premier Mateusz Morawiecki i minister zdrowia Łukasz Szumowski ogłosili wprowadzenie nowych obostrzeń dla obywateli, które mają na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się koronawirusa COVID-19. Większość wejdzie w życie już 1 kwietnia. Wszystkie osoby niepełnoletnie będą mogły wyjść z domu jedynie pod opieką dorosłego opiekuna. Zamknięte zostaną wszystkie hotele, salony fryzjerskie i kosmetyczne, parki, plaże, a w weekendy sklepy budowlane. Nowe wymogi będą dotyczyły także pracodawców, a w godz. 10-12 zakupy w sklepach będą mogli robić jedynie seniorzy w wieku powyżej 65 lat.

Więcej informacji dostępnych na stronie internetowej Polskiego Rządu

Opublikowano: 01 kwietnia 2020 08:53