Wizualizacja Środowiskowego Centrum Wsparcia

(link otworzy duże zdjęcie)

Przedstawiamy gotową wizualizację Środowiskowego Centrum Wsparcia poprzez rewitalizację terenu po byłej przychodni specjalistycznej przy Al. Niepodległości 23 w Kraśniku.

Aktualnie trwa proces administracyjny zmierzający do uzyskania pozwolenia na budowę. Powiat Kraśnicki będzie aplikował o dofinansowanie zadania w ramach projektu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020. Rozpoczęcie zadania planowane jest w IV kwartale bieżącego roku.

Opublikowano: 24 marca 2020 12:48

Zatrzymaj banner przewijany