Zapraszamy do składania ofert - zmiana treści

Grafika - Herb Powiatu Kraśnickiego (link otworzy duże zdjęcie)

Zarząd Powiatu w Kraśniku na podstawie art. 4 pkt 8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 1843) zaprasza do złożenia oferty na organizację i przeprowadzenie kursu dla 20 uczniów Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku w zakresie „Uprawnienia SEP do 1 kV” (2 gr. × 10 os. × 5 godz.) w ramach projektu pn. „Nowe umiejętności szansa na sukces” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego 2014-2020; Oś priorytetowa: 12 Edukacja, kwalifikacje i kompetencje; Działanie: 12.4 Kształcenie zawodowe.

UWAGA! Zmiana treści ZAPROSZENIA DO ZŁOŻENIA OFERT na organizację i przeprowadzenie kursu dla 20 uczniów Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku w zakresie „Uprawnienia SEP do 1 kV” (2 gr. × 10 os. × 5 godz.) w ramach projektu pn. „Nowe umiejętności szansa na sukces”.

Zamawiający - Powiat Kraśnicki informuje, że w zaproszeniu Punkt  IX.  MIEJSCE ORAZ TERMIN SKŁADANIA OFERT ppkt 1-2 otrzymuje brzmienie:

1. Oferta powinna być przesłana za pośrednictwem: poczty e-meil na adres: itokarzewska@powiatkrasnicki.pl, poczty tradycyjnej, kuriera lub też dostarczona osobiście na  adres: Al. Niepodległości 20, 23-204 Kraśnik w terminie do dnia 20.03.2020 r. do godz. 10:00.
  2. Ofertę w formie pisemnej należy złożyć w zamkniętej kopercie (opakowaniu), uniemożliwiającej odczytanie zawartości bez jej uszkodzenia.

Opublikowano: 12 marca 2020 15:30

Załączniki: