Członkinie Rady Kobiet Powiatu Kraśnickiego obchodziły 8 marca swoje święto

(link otworzy duże zdjęcie)

W piątkowe popołudnie w Osiedlowym Domu Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej "Pomoc" świętowały panie z Rady Kobiet Powiatu Kraśnickiego i zaproszeni przez nie goście.

Z życzeniami do pań przyjechali między innymi Poseł na sejm RP Kazimierz Choma, Dyrektor Departamentu Promocji, Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie Artur Domański w imieniu Marszałka Województwa Lubelskiego Jarosława Stawiarskiego, Starosta Kraśnicki Andrzej Rolla, Burmistrz Miasta Kraśnik Wojciech Wilk,Dyrektor CKiP w Kraśniku Michał Zimowski, a także Kierownik ODK SM Pomoc Paweł Bieleń w imieniu Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej SM Pomoc Piotra Szumnego. W spotkaniu uczestniczyła również Przewodnicząca rady Miasta Kraśnik Dorota Posyniak.

Spotkanie swoim występami uświetnili zespół akrobatyczny Amino pod kierunkiem Darii Just, a także Zofia Zychman artystka ludowa, Maria Magdziak poetka,  a także Ewa Białoń wokalistka i Dyrektor GCK w Polichnie.

AW

Opublikowano: 10 marca 2020 09:23