NieBezpieczni w sieci – konkurs dla NGO na najlepszą kampanię edukacyjną

(link otworzy duże zdjęcie)

Państwowy Instytut Badawczy NASK we współpracy z Ministerstwem Cyfryzacji ogłosił konkurs „NieBezpieczni w sieci”.

Konkurs skierowany jest do organizacji pozarządowych. Pomysłodawcom zależy, aby organizacje pozarządowe podzieliły się swoimi pomysłami na kampanię informacyjno-edukacyjną poświęconą bezpieczeństwu w sieci.

Najlepsze pomysły zostaną nagrodzone. Łącznie na ten cel przeznaczonych zostanie 500 000 złotych.

Konkursowy nabór ruszył 24 lutego i potrwa do 22 marca br. Więcej informacji o konkursie znajdziecie Państwo na stronie www.gov.pl/niezagubdzieckawsieci/konkurs .

AW

3_infografika_sredni.jpg