Kraśnicki - malinowy powiat!

Warsztaty tematyczne realizowane w ramach projektu Unijnego Dialogu Młodzieżowego

Na zdjęciu Starosta Kraśnicki Andrzej Rolla oraz uczennice z ZS nr 3 w Kraśniku. (link otworzy duże zdjęcie)

W dniu dzisiejszym w Zespole Szkół nr 3 w Kraśniku odbyły się warsztaty tematyczne realizowane w ramach projektu Unijnego Dialogu Młodzieżowego.

W spotkaniu uczestniczył m.in. Starosta Kraśnicki Andrzej Rolla, Burmistrz Miasta Kraśnik Wojciech Wilk, Dyrektor Powiatowego Zespołu Poradni Psychologiczno- Pedagogicznych w Kraśniku Dorota Posyniak, Dyrektor Zespołu Szkół Nr 3 w Kraśniku Aneta Jabłońska-Ośka, Wicedyrektor ds. III Liceum Ogólnokształcącego i technikum elektrycznego Krzysztof Ślusarz.
 
Warsztaty realizowane są w różnych szkołach w różnych miejscowościach w Polsce. Unijny Dialog Młodzieżowy to forma komunikacji między młodymi ludźmi, a osobami, które mogą wpływać na to, co dzieje się w naszym regionie, kraju oraz na terenie Unii Europejskiej. Głównym tematem wybranym przez uczniów było zatrudnienie. Dla uczniów była to okazja do wyrażenia swojej opinii, skonfrontowania jej z pozostałymi uczniami oraz poszerzenia wiedzy.  


Warsztaty finansowane ze środków Komisji Europejskiej w ramach programu Erasmus+
Organizatorem projektu była Polska Rada Organizacji Młodzieżowych.

AW, fot. ML

Opublikowano: 24 lutego 2020 13:51

Kategoria: Aktualności

Warsztaty tematyczne realizowane w ramach projektu Unijnego Dialogu Młodzieżowego

Wyświetleń: 229

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Powiatu Kraśnickiego" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zatrzymaj banner przewijany