"Bezpieczna zima" w Powiecie Kraśnickim

Organizatorzy oraz nagrodzeni uczestnicy konkursu Bezpieczna zima. (link otworzy duże zdjęcie)

20 lutego w Komendzie Powiatowej Policji w Kraśniku  odbyło się podsumowanie dziewiątej edycji konkursu  plastycznego dla dzieci „Bezpieczna zima”.

Do komendy wpłynęło ponad 230 prac artystycznych ze szkół podstawowych i przedszkoli. Wyróżniono 20 dzieci. Poziom prezentowanych prac był bardzo wysoki. Komisja konkursowa oceniała prace pod względem zgodności z tematem.  Oceniana była estetyka, staranność, pracochłonność i samodzielność wykonania.

Pierwsze miejsce zajął Maciej Wójtowicz ze Szkoły Podstawowej w Skorczycach, drugie miejsce  Paulina Kępowicz ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kraśniku, a trzecie miejsce zajęła 4 letnia Marcelina Dominik reprezentująca Przedszkole w Gościeradowie.

Konkurs plastyczny organizowany jest co roku w sezonie zimowym przez Komendę Powiatową Policji oraz Starostwo Powiatowe w Kraśniku.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu.

AW

Opublikowano: 20 lutego 2020 13:41