Młodzi zapaśnicy powalczą w Kraśniku

Plakat (link otworzy duże zdjęcie)

W dniu 22 lutego 2020 r. na hali Powiatowego Centrum Sportu i Rekreacji w Kraśniku odbędą się Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego dzieci, młodzików i juniorów młodszych w zapasach – styl wolny. Organizatorem zawodów jest Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Suples” w Kraśniku. Mistrzostwa odbędą się pod patronatem Andrzeja Rolli – Starosty Kraśnickiego oraz Wojciecha Wilka – Burmistrza Miasta Kraśnik.

Około 120 młodych zawodników z terenu województwa lubelskiego, ale także ze Słowacji (Koszyce) i z województw: podkarpackiego i świętokrzyskiego rywalizować będzie ze sobą od godziny 11:00 na zapaśniczych matach. Uroczyste otwarcie zawodów odbędzie się o godz. 13:00. Od godziny 13:30 rozpoczną się walki finałowe, a po nich dekoracja zwycięzców.

Wstęp na zawody jest wolny.

Serdecznie zapraszamy do kibicowania naszym zawodnikom.

MS.

Opublikowano: 19 lutego 2020 14:28