Zapraszamy do udziału w Lidze Amatorskiej Siatkówki

Plakat (link otworzy duże zdjęcie)

W dniu 23 lutego 2020 r. na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Trzydniku Dużym rusza Liga Amatorskiej Siatkówki, której organizatorem jest Klub Sportowy GOK w Trzydniku Dużym przy współudziale Powiatu Kraśnickiego i Gminy Trzydnik Duży. Do turnieju może zgłosić się amatorska drużyna siatkarska, składająca się minimum z 6 zawodników.

Rozgrywki zostaną przeprowadzone systemem turniejowym. W ramach ligi odbędą się trzy turnieje: 23 lutego, 8 marca i 22 marca. Termin zgłoszeń upływa z dniem 18 lutego br. W lidze może wziąć udział  maksymalnie 8 drużyn. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji znaleźć można na załączonym plakacie i w Regulaminie.

Serdecznie zapraszamy.

MS