Kraśnicki - malinowy powiat!

Drużyna z Powiatu Kraśnickiego zagrała w turnieju z okazji 100 - lecia Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego

Na zdjęciu drużyna z Powiatu Kraśnickiego podczas turnieju z okazji 100 - lecia Lubelskiego Urzędu Wo (link otworzy duże zdjęcie)

W sobotę, 8 lutego w Tomaszowie Lubelskim odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wojewody Lubelskiego i był okazją do świętowania 100– lecia Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego.


W rozgrywkach wzięło udział 10 drużyn m.in. drużyna z Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego, z Powiatu Tomaszowskiego, z Województwa Lubelskiego, z Miasta Lublin, z Gminy Lubycza Królewska, z Miasta Tomaszów Lubelski, z Miasta Zamość, z Powiatu Świdnickiego, z Gminy Kąkolewnica, a także z Powiatu Kraśnickiego.

Pomimo, że nie udało się stanąć na podium to zawodnicy zareagowali bardzo pozytywnie i warto wziąć udział w sportowej rywalizacji.


Patronat nad wydarzeniem objęli: Wojewoda Lubelski – Lech Sprawka, Marszałek Województwa Lubelskiego – Jarosław Stawiarski, Burmistrz Miasta Tomaszów Lubelski – Wojciech Żukowski, Starosta Powiatu Tomaszowskiego – Henryk Karwan.

AW

Opublikowano: 10 lutego 2020 12:08

Kategoria: Aktualności

Drużyna z Powiatu Kraśnickiego zagrała w turnieju z okazji 100 - lecia Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego

Wyświetleń: 132

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Powiatu Kraśnickiego" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.