Podczas Maratonu Zumby zbierali na rehabilitację Hani Bednarz

Na zdjęciu ćwiczące panie podczas Charytatywnego Maratonu dla Hani Bednarz (link otworzy duże zdjęcie)

W niedzielę, 9 lutego w hali Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku odbył się charytatywny Maraton dla Hani Bednarz.

Całkowity dochód z imprezy przeznaczony zostanie na rehabilitację  10- letniej Hani Bednarz,  dziewczynki u której zdiagnozowano czterokończynowe mózgowe porażenie dziecięce oraz epilepsję.

Maraton otworzył przedstawiciel władz Powiatu Kraśnickiego, członek Zarządu Powiatu w Kraśniku Roman Bijak, który mówił o tym, że wokół nas jest wiele osób, które potrzebują wsparcia i warto odkryć w sobie radość dzielenia się … Bo to naprawdę  ogromna wartość!

Zajęcia poprowadzili wykwalifikowani instruktorzy ZUMBY. Pozytywna energia udzieliła się wszystkim ćwiczącym. Pojawiło się na nim około 30 pań i jeden pan.

Organizatorem inicjatywy była Sylwia Nogal instruktorka Zumby, a współorganizatorem Kinga Rutkowska, Fundacja Dzieciom i ZS nr 3 w Kraśniku.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Starosta Kraśnicki Andrzej Rolla.

AW

Opublikowano: 10 lutego 2020 09:34