Zabawa karnawałowa w klubie"Aktywny Senior"

Na zdjęciu Prezes Aktywnego Klubu Seniora, członek Zarządu Powiatu w Kraśniku Roman Bijak i Kierownik (link otworzy duże zdjęcie)

9 lutego br. w restauracji Dąbrówka w Kraśniku Klub „Aktywny Senior” zorganizował zabawę karnawałową. W zabawie uczestniczyło około 50 osób, członkowie Klubów Seniora oraz zaproszeni goście m.in. członek Zarządu Powiatu w Kraśniku Roman Bijak i Kierownik Biura Promocji Miasta Kraśnik Grzegorz Marcinkowski. Po zakończeniu oficjalnej części imprezy, rozpoczęła się zabawa taneczna. Tę niezwykłą atmosferę podgrzewała kapela muzyczna z Powiatu Kraśnickiego.

AW

Opublikowano: 10 lutego 2020 08:15

Zabawa karnawałowa w "Aktywnym Klubie Seniora"

Zatrzymaj banner przewijany