Przyszli maturzyści z ZS nr 1 w Kraśniku zatańczyli poloneza

Na zdjęciu maturzyści z ZS nr 1 w Kraśniku tańczą poloneza na kraśnickim rynku. (link otworzy duże zdjęcie)

W przeddzień studniówki maturzyści kraśnickiej "Górki" zatańczyli poloneza na Rynku Starego Miasta. Polonez na Rynku przed studniówką staje się powoli jedną z tradycji szkoły.  Tańczony jest już po raz siódmy. Po nim młodzież będzie mogła odliczać symboliczne sto dni do najważniejszego egzaminu w życiu.

Pokaz tradycyjnego poloneza mieli okazję obejrzeć m.in. Starosta Kraśnicki Andrzej Rolla, Dyrektor ZS nr 1 w Kraśniku Piotr Miecznikowski, Wicedyrektor Wioletta Skrzyńska, rodziny maturzystów, mieszkańcy Kraśnika i okolic, nauczyciele, uczniowie szkoły i dzieci z przedszkola.

AW

Opublikowano: 07 lutego 2020 13:06