Charytatywny Maraton Zumby dla Hani Bednarz

(link otworzy duże zdjęcie)

Serdecznie zapraszamy na charytatywny Maraton Zumby dla Hani Bednarz, który odbędzie się 9 lutego w godz. 15.00- 18.30 w Zespole Szkól nr 3 w Kraśniku.

Całkowity dochód z imprezy będzie przeznaczony na rehabilitację Hani Bednarz. Hania to 10 letnia dziewczynka u której zdiagnozowano czterokończynowe mózgowe porażenie dziecięce oraz epilepsję. Mimo to jest silna i wykazuje się ogromną wolą walki, dlatego nie możemy jej zawieźć.

Organizatorem inicjatywy jest Sylwia Nogal instruktorka Zumby, a współorganizatorem Kinga Rutkowska, Fundacja Dzieciom i ZS nr 3 w Kraśniku.
Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Starosta Kraśnicki Andrzej Rolla.

AW

Opublikowano: 04 lutego 2020 11:32