Noworoczny Bal Kobiet w Urzędowie

(link otworzy duże zdjęcie)

Ośrodek Kultury w Urzędowie oraz Stowarzyszenie Gminnej Rady Kobiet w Urzędowie zorganizowało w minioną sobotę 18 stycznia Noworoczny Bal Kobiet. Na sali Ośrodka Kultury w Urzędowie bawiły się m.in. przedstawicielki organizacji pozarządowych, pracownice jednostek organizacyjnych, radne, sołtyski, a imprezę prowadzili:  Burmistrz Urzędowa Paweł Dąbrowski, Dyrektor Ośrodka Kultury w Urzędowie Teresa Kaźmierak, a także Prezes Stowarzyszenia Gminnej Rady Kobiet w Urzędowie Wiesława Czapla.

W spotkaniu udział wzięli zaproszeni goście w osobach: Poseł na Sejm RP Kazimierz Choma, w imieniu Marszałka Województwa Lubelskiego Jarosława Stawiarskiego -Radna Sejmiku Województwa Lubelskiego Anna Baluch, Starosta Kraśnicki Andrzej Rolla, Dyrektor Biura Posła na sejm RP Kazimierza Chomy – Michał Stawiarski,  Prezes LGD Ziemi Kraśnickiej Wioletta Wilkos.

Współorganizatorem wydarzenia było Starostwo Powiatowe w Kraśniku.

AW

Opublikowano: 20 stycznia 2020 09:58