Drodzy Krwiodawcy z Powiatu Kraśnickiego i okolic❗️

(link otworzy duże zdjęcie)

📢Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji poboru krwi organizowanej przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie.

Zbiórka krwi odbędzie się w dniach 29.01.2020 i 01.04.2020 w godzinach 9:00 – 13:00 w ZS nr 1 w Kraśniku przy ul. Armii Krajowej 25 oraz 04.02.2020 w godzinach 9:00- 12:00 w ZS nr 2 w Kraśniku przy ul. Sikorskiego 25.

Oddawanie krwi jest bezpieczne i bezbolesne, a stosowany sprzęt jest sterylny i jednorazowy. Przed oddaniem krwi wykonuje się wstępne badanie laboratoryjne i lekarskie, pozwalające ocenić stan zdrowia dawcy. Krew mogą oddać osoby zdrowe pomiędzy 18, a 65 rokiem życia. Do oddania krwi należy zgłosić się po lekkim posiłku wraz z dokumentem tożsamości ze zdjęciem.

Nie zapominajmy o ludziach potrzebujących naszej pomocy. Krwi nie można niczym zastąpić ani jej sztucznie wyprodukować, dlatego tak ważna jest Wasza ofiarność.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie http://rckik.lublin.pl ❤️❤️

AW

Opublikowano: 16 stycznia 2020 10:51