Stypendia indywidualne z zakresu kultury na 2020 rok

źródło: https://www.lubelskie.pl/aktualnosci/stypendia-indywidualne-z-zakresu-kultury-na-2020-rok-skla (link otworzy duże zdjęcie)

Szanowni Państwo!

Informujemy, że istnieje możliwość składania wniosków na Stypendia indywidualne z zakresu kultury na 2020 rok do Departamentu Kultury, Edukacji i Dziedzictwa Narodowego Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie. Termin zgłaszania upływa 31 stycznia.

Klikając w poniższy link osoby zainteresowane będą mogły uzyskać szczegółowe informacje na temat wniosków. Zapraszamy do zapoznania!

Stypendia indywidualne z zakresu kultury na 2020 rok

AG