(link otworzy duże zdjęcie)

We wtorek 14 stycznia w Moniakach odbył się VIII Międzyszkolny Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Urzędowa i Nagrodę Starosty Kraśnickiego. Podczas turnieju rywalizacja odbywała się w następujących kategoriach:
- dziewczęta – do kl. V,
- dziewczęta – kl. VI-VIII,
- chłopcy – do kl. V,
- chłopcy – kl. VI-VIII.
Wszystkim zawodnikom gratulujemy gry na wysokim poziomie oraz życzymy kolejnych sukcesów w tej dziedzinie sportu.
Wydarzenie zorganizowane zostało we współpracy z Burmistrzem Urzędowa oraz Ośrodkiem Kultury w Urzędowie.
AG
fot. M. Lenartowicz