Poloneza czas zacząć!

(link otworzy duże zdjęcie)

Symbolicznie pozostałe do matury 100 dni uczniowie szkół ponadpodstawowych uczcili studniówką.
W sobotę 11 stycznia u progu dorosłości swój pierwszy bal przeżywali uczniowie z Zespołu Szkół Nr 2 im. Mikołaja Reja w Kraśniku, Zespołu Szkół im. Władysława Stanisława Reymonta w Wólce Gościeradowskiej oraz Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Annopolu.
Obecni podczas uroczystości przedstawiciele samorządowi i rządowi życzyli wszystkim powodzenia podczas zbliżających się egzaminów maturalnych oraz w dalszym dorosłym życiu.

Miniona sobota rozpoczęła okres studniówkowy dla uczniów Powiatu Kraśnickiego. Niech będzie on przeżyty w radosnej atmosferze i niech na długo pozostanie w pamięci wszystkich wkraczających w dorosłe życie.
Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z balów studniówkowych.

AG

Opublikowano: 14 stycznia 2020 10:41