Zapraszamy do rywalizacji przy tenisowych stołach

Plakat (link otworzy duże zdjęcie)

W dniu 14 stycznia br. w Świetlicy Wiejskiej w Urzędowie odbędzie się VIII Międzyszkolny Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Urzędowa i Nagrodę Starosty Kraśnickiego. Impreza kierowana jest do dzieci, młodzieży i dorosłych i ma na celu popularyzację tenisa stołowego, integrację osób oraz aktywne spędzanie wolnego czasu.

Rywalizacja odbędzie w 5 kategoriach: dziewczęta do kl. V, dziewczęta kl. VI – VIII, chłopcy do kl. V, chłopcy kl. VI – VIII oraz open. Zawody rozpoczną się o godz. 10:00. Zgłoszenia chętnych przyjmowane będą w dniu zawodów od godz. 8:30 do 9:30.

Więcej informacji o turnieju znaleźć można na załączonym plakacie oraz w regulaminie.

Serdecznie zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w zawodach.

MS.

Opublikowano: 13 stycznia 2020 15:29