V Wieczór Kolęd w Urzędowie

(link otworzy duże zdjęcie)

W niedzielę 12 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury w Urzędowie odbył się V Wieczór Kolęd. Wydarzenie zgromadziło szerokie grono odbiorców, którzy z dużym zainteresowaniem obejrzeli przygotowane przez uczestników występy. Na scenie Gminnego Ośrodka Kultury wystąpili: Orkiestra OSP, Kinga Wołoszyn oraz dziecięce i młodzieżowe zespoły działające przy OK. Swoje zadowolenie z organizacji przedsięwzięcia wyrazili  obecni podczas V Wieczoru Kolęd przedstawiciele lokalnych władz samorządowych Starosta Kraśnicki Andrzej Rolla oraz Burmistrz Urzędowa Paweł Dąbrowski.
AG
fot. Lech Dudziński OK w Urzędowie